SparklingCRM
SparklingCRM

SparklingCRM - MicroValley Event




SparklingCRM
SparklingCRM en MicroValley organiseren

Wegens succes een 2e sessie! 2 april 2009


In navolging op onze succesvolle CRM introductie seminars en het SparklingCRM event in November 2008, willen wij u graag uitnodigen voor een exclusieve CRM bijeenkomst.

Tijdens deze bijeenkomst willen we u deelgenoot maken van de CRM software oplossing van MicroValley. Deze CRM software oplossing is specifiek ontwikkeld voor uw branche, waarbij de volgende aspecten voor u zeker interessant dan wel noodzakelijk zijn:

  • Het systeem is gebaseerd op Microsoft Dynamics CRM 4.0.
  • Het systeem kan gekoppeld worden aan de meest gebruikte systemen in uw branche (ANVA, DIAS, Level7, etc.).
  • Het systeem biedt een volledig geïntegreerd 360 graden klantbeeld via een intelligent klanten dashboard.
  • Het systeem is volledig internet gebaseerd en biedt u en uw klanten portal functies voor intern en extern gebruik.
  • Ketenefficiency door slim hergebruik van data waardoor handmatig ingrijpen beperkt wordt.
  • Inspelen op de nieuwste ontwikkelingen van Beloningsmodel , tijdschrijven en klantwaarde.
  • Segmentatiemogelijkheden waardoor u uw commerciële inspanningen doelgericht kunt inzetten.
  • Het sleutelwoord is koppelbaarheid en daar is met deze toepassing nadrukkelijk van uit gegaan. Daarnaast is er een kort en strak geregisseerd implementatietraject waardoor de voordelen ook snel genomen kunnen worden.
We willen u graag met u deze oplossing bespreken. Tijdens de bijeenkomst krijgt u een uitgebreide demonstratie van het systeem, u kunt direct reageren. Tevens krijgt u in zicht in de implementatie aanpak en kosten. U zult ervaren dat het anders is dan u tot nu toe op de markt heeft aangetroffen!

We doen u tevens een interessant aanbod om CRM in uw organisatie op te tuigen.

Interesse?
Meld u dan even aan! Dan kan per mail / telefonisch (06 - 14 48 83 70).

Wij zullen u in ieder geval komende weken ook benaderen mocht u niet in de gelegenheid zijn te reageren.

Met vriendelijke groet,

SparklingCRM en MicroValley
Douwe Deinum, Wim Vonk, Frank van de Groep, Jacco Ursinus

P.S.
Op de website www.microvalley.nl kunt al wat nadere informatie aantreffen!

Nadere informatie

Datum  donderdag 2 april 2009
Tijdstip 16.00 tot ongeveer 19.00 (voor een hapje wordt gezorgd!)
Locatie Tante Loes in Rhenen

Agenda
  • Korte introductie deelnemers
  • Demonstratie Columbus 3.0
  • Evaluatie en bespreken van de vragen
  • Hoe ziet het projectplan eruit
  • Voorstel om gezamenlijk het ontwikkeltraject te prioriteren
  • Deelnemers voor de kopgroep
  • Vervolgafspraken
  • Afsluiting
Omstreeks 17.45 komen er broodjes en bij de afsluiting wordt er een hapje en drankje aangeboden.

Microvalley: www.microvalley.nl
SparklingCRM: www.sparklingcrm.nl